Про нас

ТОВ «Феррум-Стіл»

є сучасним ливарним заводом з повним виробничим циклом, починаючи з підготовки металургійної сировини та закінчуючи виготовленням продукції з чорних та кольорових металів. Виробнича потужність складає близько 3000 тонн ливарної продукції в рік.

ТОВ «Феррум-Стіл» спеціалізується на виготовленні виливків з чавуну марки: СЧ, ВЧ, АЧС, ЧХ та сталі марок: 15Л, 20Л, 35Л, 45Л, 20ГЛ, 30ГСЛ, 40ХЛ, 40Х24Н12СЛ та ін. Для сільгоспмашинобудування, залізничного транспорту, автомобілебудування, машинобудування, будівельної галузі.

Сьогодні в компанії працює близько 70 осіб. Основними споживачами нашої продукції є підприємства України, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, Чехії, Казахстану, Грузії, Молдови та Узбекистану. Крім серійної продукції ми приймаємо замовлення на виготовлення відливок за кресленнями замовника.

Формувальна ділянка підприємства включає в себе лінію машинного формування з розміром опок 600x700x300х300 мм і ділянку ручного формування, завдяки чому існує можливість виготовляти виливки від декількох штук до сотень штук. Серед формувальних процесів віддається перевага піщано-глинистої сирої формуванні та ХТС.